Wszystkie kategorie
O nas

O Uplift

Unikalny model biznesowy. Nie sprzedajemy bezpośrednio użytkownikowi końcowemu. Potrzeba każdego dealera jest jedną z naszych głównych trosk. Każdy projekt czy oferta jest szyta na miarę. Każdego dnia nieustannie wprowadzamy innowacje, aby zapewnić sukces na rozwijającym się rynku.

Kim jesteśmy?

5 lat założyliśmy firmę Uplift, której celem było wyprodukowanie świetnego biurka stojącego w niewiarygodnej cenie, a dodatkowo dostarczenie kompleksowych rozwiązań meblowych. Projektowanie, oprzyrządowanie, certyfikacja, pomiar czasu... Obecnie wszystkie produkty posiadają certyfikaty ISO9001, CE, TUV, BIFMAx5.5 i UL. Ponad 30 patentów projektowych, które blokują innym możliwość sprzedaży podobnego produktu w bezpośredniej konkurencji z naszymi dealerami. Unikalny model biznesowy. Nie sprzedajemy bezpośrednio użytkownikowi końcowemu. Potrzeba każdego dealera jest jedną z naszych głównych trosk. Każdy projekt czy oferta jest szyta na miarę. Każdego dnia nieustannie wprowadzamy innowacje, aby zapewnić sukces na rozwijającym się rynku.

Historia rozwoju

Nasze zasoby i wysiłki koncentrują się na pomaganiu naszym klientom w tworzeniu i budowaniu ich marek i firm, a korzyści dla klientów są w centrum naszej decyzji.

2008

2008

Wszedł w branżę blacharską

Devin, dyrektor generalny specjalizujący się w produkcji mechanicznej z dużą wiedzą teoretyczną, rozpoczął pracę w zakładzie produkującym blachy w 2008 roku. Podczas pracy Devin w pełni wykorzystywał zdobytą wiedzę do ciężkiej praktyki i wkrótce otrzymał możliwość awansu, aby wejść do kierownictwa.

2013

2013

Założenie firmy Houdry

W oparciu o 6-letnie doświadczenie w produkcji i zarządzaniu w branży blacharskiej Devin zaczął zakładać własną firmę Houdry. Poprzednia firma zapewniła Houdry silne wsparcie zarówno w zakresie produktu, jak i technologii. Następnie Devin zaczął prowadzić działalność importowo-eksportową wyrobów z blachy i osiągnął dobry wynik.

2014

2014

Opracowano nowe biurko stojące produktu

Blacha nam nie wystarcza. Dlatego rozpoczęliśmy badanie rynku i dobór odpowiedniego produktu uzupełniającego nasz asortyment. Po dogłębnym badaniu rynku stwierdziliśmy, że biurko z regulacją wysokości ma bardzo duży potencjalny rynek. Zaczęliśmy więc pracować nad badaniami produktów, sprawdzaniem dostawców wysokiej jakości, promocją na rynku itp. Otrzymaliśmy doskonałe opinie z rynku, a ogólna sprzedaż firmy również znacznie się poprawiła

2018

2018

Utworzenie fabryki inteligentnych mebli i utworzenie wewnętrznego centrum badawczo-rozwojowego

Z biegiem czasu biurko stojące stało się coraz bardziej popularne. Planowaliśmy zainwestować w utworzenie fabryki mebli inteligentnych, która została ukończona w 2018 roku. W tym samym czasie powstała nowa firma Uplift, do której zatrudniono inżynierów i techników z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży z TIMOTION (industry TOP2). opracowaliśmy nasze pierwsze elektryczne biurko stojące, które otworzyło nowy rozdział dla naszej firmy. W tym samym roku uczestniczyliśmy w pierwszej międzynarodowej wystawie w Dubaju, aby pokazać nasze 5 kategorii produktów (biurko stojące z dwoma silnikami, biurko stojące z jednym silnikiem, biurko stojące w kształcie litery L, stanowisko pracy tył do tyłu i biurko stojące z korbą ręczną) do międzynarodowych klientów i pomyślnie nawiązał wiele współpracy biznesowej.

2021

2021

Fabryka rozbudowana

Przestrzeń obecnej fabryki daleka była od wzrostu zamówień. W 2021 roku zainwestowaliśmy w rozbudowę fabryki z pierwotnych ponad 2,000 metrów kwadratowych do ponad 7,000 metrów kwadratowych dzisiaj, dodając wiele linii produkcyjnych i wprowadzając inteligentne maszyny i urządzenia, tylko po to, aby skrócić czas realizacji zamówień, usprawnić proces kontroli jakości i wreszcie poprawić jakość produktów.

2022

2022

Nowe pole - życie bez barier

Obecnie nasza firma ma duże możliwości badawczo-rozwojowe. Oprócz biurka stojącego, w pełni wykorzystujemy technologię podnoszenia elektrycznego i zaczynamy wkraczać do domu, tworząc bezbarierowe życie, w tym szafki bez barier, zlewy bez barier, paleniska bez barier i inne produkty. Naszym celem jest pomoc osobom niepełnosprawnym i starszym w łatwym radzeniu sobie z codziennymi problemami.

2008
2013
2014
2018
2021
2022

Wycieczka po fabryce

Kontrola jakości

Jakość zawsze była priorytetem

Kontrola jakości rozwoju nowych produktów

Test próbny

Rozwój i projektowanie produktu staramy się sprostać potrzebom klientów, zapewniając jednocześnie praktyczność i niezawodność produktu oraz przeprowadzając kompleksowe testy funkcjonalne na próbkach w celu sprawdzenia i rozwiązania każdego możliwego problemu.

Kontrola jakości
Kontrola jakości

Kontrola jakości produkcji masowej

Zawsze stosuj się do znormalizowanego procesu

01 Nadchodząca Inspekcja
Nadchodząca Inspekcja

Przychodzące materiały produktu podlegają pewnym procentom kontroli wyrywkowych zgodnie z normami krajowymi.

02 Kontrola w trakcie procesu
Kontrola w trakcie procesu

Podczas procesu produkcyjnego przeprowadzane będą różne formy kontroli.

03 Kontrola półproduktów
Kontrola półproduktów

100% kontrola testowa kolumny, 5% kontrola pobierania próbek dla innych akcesoriów.

04 Zakończona inspekcja
Zakończona inspekcja

Po zakończeniu produkcji 5% produktu zostanie zebrane do kontroli pobierania próbek.

05 Inspekcja wychodząca
Inspekcja wychodząca

Przed wysyłką zostanie sprawdzona ilość i opakowanie zewnętrzne produktu.

Certyfikat potwierdza, że ​​posiadamy kwalifikacje

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

Rynek Główny

Obecnie jej produkty są eksportowane do ponad 50 krajów i regionów, zwłaszcza do Europy, Ameryki i Australii.

  • 50

    Kraj eksportu

  • 10

    Lider na rynku

Rynek Główny
Niemcy
Australijski
USA

Brytania

Dania

Holandia

Belgia

Polska

Finlandia

Litwa

ukraińską

Singapur

Korea Południowa

Japonia

Kanada